Wiktor Wojciechowski

Doświadczony trener praktyk, mentor, coach. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Szkoły Trenerów Dynargie (Szwajcaria), licznych kursów i szkoleń u wybitnych ekspertów (M. Kostecki, B. Tracy, R. Cialdini, A. Batko, R.  Dowson).

Pracuje zawodowo od 27 lat. Od początku swojej pracy zawodowej związany ze sprzedażą i obsługą klienta.  Pracował w call center jako telemarketer sprzedając przez telefon. Sprzedawała produkty branży FMCG. Zarządzał grupą sprzedażową w Holdingu Zepter. Był przedstawicielem medycznym, sprzedawał usługi telekomunikacyjne, artykuły zoologiczne, artykuły biurowe. Przez 8 lat był managerem, zarządzając w działach operacyjnych międzynarodowych korporacji.

W 1998 roku rozpoczął pracę trenera wewnętrznego. Odbiorcami jego szkoleń byli pracownicy Biura Obsługi Klienta sieci komórkowej.

Praca z ludźmi to jego pasja. Dzielenie się wiedzą, pomaganie w realizacji celów, zwiększanie efektywności osobistej to zajęcia, które sprawiają mu ogromną radość.

Praktyczne doświadczenie sprzedażowe i negocjacyjne pozwala mu dzielić się wiedzą praktyczną popartą wieloma przykładami. Realizuje projekty szkoleniowe dla sił sprzedaży, dla call center, dla managerów sprzedaży. Uczy skuteczności w działaniu, szkolenia prowadzi metodami aktywnymi, dysponuje gromadzonym od lat know how, gry, ćwiczenia, filmy. Jego pasją jest komunikacja interpersonalna, która towarzyszy większości realizowanych przez niego tematów. W swojej codziennej pracy wykorzystuje coaching i mentoring, uczestników szkoleń zapoznaje z NLP i perswazją.

Swoim doświadczeniem trenerskim dzieli się z początkującymi trenerami prowadząc szkolenia Train the Trainer.

W czasie wolnym od głównych zajęć zawodowych współpracuje ze Studenckimi Kołami Menedżerów, stowarzyszeniami osób niepełnosprawnych,  jako coach i mentor pomaga bezrobotnym. 

Hobby to fotografia podróże i dobra kuchnia.

Szkolenia, które prowadzi Wiktor:

  • Telemarketing
  • Profesjonalna Obsługa Klienta
  • Techniki sprzedaży (na różnych poziomach)
  • Obsługa reklamacji
  • Negocjacje
  • Przywództwo, delegowanie
  • Train the Trainer
  • Przeciwdziałanie korupcji
  • Obsługa trudnego klienta – dostosowanie reakcji emocjonalnej do typu klienta i sytuacji obsługi