Encuentra el tema interesante:

Pierwsze spotkanie "La Cámara para vosotras¨

29 marca (środa) odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu ¨La Cámara para vosotras¨ dedykowanego aktywizacji zawodowej Hiszpanek mieszkających w Polsce, organizowanego przez Polsko-Hiszpańską Izbę Gospodarczą. 

Temat: Rynek pracy w Polsce.

Data: 29 marca (środa) 2017; Godz. 10.00-12.00

Miejsce: centrum konferencyjne Banku BZWBK, Al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa

Prelegent: Natalia Czajkowska, Toro Bravo

Cena: 70 PLN/os.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 24 marca 2017.

więcej na stronie: http://phig.pl/pl/article/374/2017/03/29/pierwsze-spotkanie-la-camara-para-vosotras/

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA OTWARTE:

TECHNIKI WYWIERANIA WPŁYWU - 29.03.2017, Warszawa

"Cokolwiek robisz - wywierasz wpływ. Ważne, żebyś miał świadomość jaki." Kim Barnes

W naszym rozumieniu umiejętność wywierania wpływu i budowania poparcia dla swoich pomysłów - nie jest jednorazową akcją, lecz procesem opartym na budowaniu swojego wizerunku i wiarygodności w organizacji poprzez szereg drobnych działań. Nasz wizerunek w organizacji będzie silną trampoliną do osiągania efektów w postaci pozyskiwania innych do realizacji celów oraz pomysłów.

ZARZĄDZANIE STRESEM I EMOCJAMI

Jak zamienić stres z siłę do działania? Jak zwiększyć efektywność zawodową i osobistą poprzez rozwój umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach i wzmacnianie odporności psychicznej? Inteligencja emocjonalna w praktyce. Droga work-life balance - sztuka świadomych wyborów.

SAVOIR-VIVRE NA CO DZIEŃ I W BIZNESIE

Dobre zwyczaje i obyczaje w praktyce. Opanowanie form i zwyczajów towarzyskich jest ogromnie ważne dla ludzi, którzy pragną osiągnąć i utrzymać powodzenie w nowoczesnym świecie interesów, świecie częstych zmian. Aby komunikacja i współpraca pomiędzy przedsiębiorcami mogła przebiegać sprawnie, należy zapewnić swobodny przepływ myśli, nie zakłócony społecznymi nieporozumieniami, które mogą urazić, którąś ze stron i opóźnić bądź uniemożliwić osiągnięcie celu. Szkolenie umożliwi zdobycie wiedzy i umiejętności związanych z dobrymi obyczajami w biznesie, mi. odpowie na pytania: jak się witać, przedstawiać, prezentować, ubierać stosownie do okazji, praktykować dobre maniery podczas negocjacji i spotkań nieformalnych.

SZKOLENIA POKAZOWE

EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA CZYLI JAK WEJŚĆ NA WYŻYNY WŁASNEJ SKUTECZNOŚCI?

Katowice